0 216 328 00 53   info@eksihan.com.tr

 Hakkımızda

Ekşihan, 1984 yılından bu yana inşaat sektöründe taahhüt ve mühendislik alanında faaliyetleri gösteren ve sahipleri inşaat mühendisi olan uluslararası bir inşaat firmasıdır. Ekşihan’ın yurt içinde sıklıkla çalıştığı kurumlar arasında Üniversiteler, Hastaneler, Sağlık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, SGK, Enerji Bakanlığı ve Tarım Bakanlığını sayabiliriz.

Ekşihan birçok hastane, okul, iş merkezi, sanayi sitesi, fabrika, çelik konstrüksiyon binalar, kamu binaları, üniversiteler ile özel ve askeri tesis projelerini başarıyla bitirmiştir. Ayrıca hidrolik santral ve termik santral tadilat ve onarımları ile altyapı, yol ve köprü inşaatları da yapılmıştır.

Ekşihan yurtdışı müteahhitlik hizmetleri de vermektedir. Afganistan’da ISAF(Çok Uluslu Kuvvet Komutanlığı) ve Amerikan Ordusunun (US Army Corps of Engineers) akredite müteahhitleri arasında yer almakta olup bir çok projelerini başarıyla bitirmiştir.

Yerli ve yabancı birçok kişi ve kurumla son derece başarılı çalışmalar yapmış olan Ekşihan güvenilirliğini ve kaliteli hizmet anlayışını sahip olduğu referansların yanında NATO Güvenlik Belgesi ve ISO 9001:2000 belgeleri ile de kanıtlamıştır. Ekşihan, bundan sonra da “Her zaman daha iyisini yapma” anlayışını muhafaza ederek üstleneceği yeni projeleri en iyi şekilde yerine getirmeye devam edecektir.